Pole

Artykuły sponsorowane

Reklama polecanych serwsisów internetowych.


Czym są artykuły sponsorowane

W tym miejscu umieszczane są teksty reklamowe związane z serwisami internetowymi wybranymi przez autora w związku z prowadzoną kampanią promocyjną w Internecie. Opisy te mają na celu zachęcenie potencjalnych klientów do odwiedzenia strony docelowej i skorzystania z usług reklamodawców. Jest to metoda dająca korzyści zarówno klientom (mogącym zapoznać się wstępnie z zawartością witryny) jak również firmom pragnącym zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców.

Proponuję wymianę artykułów sponsorowanych. Jeżeli jesteś właścicielem strony internetowej możesz przesłać propozycję wzajemnej promocji. Wymiana będzie polegała na umieszczeniu w serwisie oddzielnej strony z przygotowanym artykułem z linkami bezpośrednimi w treści artykułu (do 2 linków). Z każdej podstrony serwisu będzie link z określonym tzw. anchor tekstem. Artykuł powinien mieć odpowiednią długość (odpowiednią do tematu jednak nie krótszą niż 6 zdań).

Strona, która obecnie jest na bieżąco promowana w wyszukiwarkach internetowych. Tego samego oczekuję od stron, które będą służyły do wymiany artykułów. Jeszcze raz zachęcam do wysłania informacji i podjęcia współpracy.